Ostatné sezóny

Naše družstvá ostatných sezón

Sezóna 2018

Muži - Extraliga 5. miesto

Družstvo mužov v zložení Tomáš Pavlovský, Michal Marko, Ivan Hric, Vladimír Kurek, Adam Kulich, Jakub Freibold, Jakub Novák, s kapitánom Marekom Novákom prvý krát v extralige.

Dorastenci

Adam Šimák, Maxim Novák, Matej Muránsky, v družstve Adam Ondrášik a Róbert Fukas, kapitán Marek Novák

Dorastenky

Nina Plajová, Irina Balus, Nina Baniarová, Nikola Machalová, kapitán Barbora Syč-Kriváňová

Starší žiaci - MAJSTRI SLOVENSKA

Adam Ondrášik, Matej Muránsky, Adam Šimák, Pavel Gula, Maxim Novák, v fružstev ešte Róbert Fukas a Karol Vlčko, kapitán Marek Novák

Staršie žiačky A - 4. miesto MSR

Nikola Machalová, Nina Baniarová, Irina Balus, Nina Plajová, Alexandra Šimonová, Timea Barlová, kapitán Martin Labaš

Staršie žiačky B

Alexandra Šimonová, Timea Barlová, Eliška Melicháčová, Karolína Babčanová, Sarah Brindzová, kapitán Jozef Šuhajda

Mladšie žiačky

Sandra Borguľová, Noemi Jabrocká, Tatiana Penovová, Katarína Chistoferzen, kapitán Filip Ryba

detský Davis Cup do 10 rokov - MAJSTRI SLOVENSKA

Leon Sloboda, Matúš Petraško, Samuel Takáč, kapitán Radovan Sloboda

dievčatádo 10 rokov

Zoja Slezáková, Alexandra Leitlová, Simona Rafajová, Natália Bukvajová kapitán Filip Ryba

Zmiešané do 8 rokov A

Patrik Susa, Simona Rafajová, Timea Greplová, Nela Machalová, kapitán Jozef Šuhajda

zmiešané do 8 rokov B

Nina Gresová, Lucia Klimentová, Leon Kral, Adela Stieranková, Erika Rybárová, kapitán Nicole Ternuščáková

Sezóna 2017

Muži - historický postup do Extraligy

Družstvo mužov v zložení Tomáš Pavlovský, Ivan Hric, Jakub Freibold, Jakub Novák, Adam kulich, Ivan Štarke, Lukáš Hriň, Marko Cetner s kapitánom Marekom Novákom prvý krát v Banskobystrickej tenisovej histórii vybojovalo postup do najvyššej súťaže

Dorastenci - 2. miesto v súťaži

Maxim Novák, Adam Šimák, Matej Muránsky, Adam Ondrášik, Róbert Fukas, Dávid Mikovič, kapitán Marek Novák

Dorastenky - postup do vyššej súťaže

Alina Gavrilová, Nina Plajová, kristína Bálintová, Irina Balus, Nina Baniarová, Alexandra Šimonová, Nikola Machalová, Ema Lodererová, kapitán Barbora Syč-Kriváňová

Starší žiaci - majstri regiónu, postup na MSR

Maxim Novák, Adam Šimák, Matej Muránsky, Adam Ondrášik, Samuel Stolárik, Róbert Fukas, Dávid Mikovič, kapitán Marek Novák a Roderik Daubner

Staršie žiačky A - postup na MSR

Salma Drugdová, Nina Plajová, Irina Balus, Nina Baniarová, Nikola Machalová, Alexandra Šimonová, kapitán Jozef Šuhajda

Staršie žiačky B - postup do vyššej súťaže

Alexandra Šimonová, Eliška Melicháčová, Karolína Babčanová, Vanda Martinková, Emma Simanová, Noemi Jabrocká, kapitán Martin Labaš

Mladšie žiačky - vicemajsterky Slovenska

Irina Balus, Emma Filipková, Petra Janigová, Lucia Červencová, Karolína Babčanová, Noemi Jabrocká, kapitán Radovan Sloboda a Roderik Dabner

detský Davis Cup do 10 rokov - majstri regiónu, 4. miesto SR

Leon Sloboda, Michael Jankech, Maroš Medveď, kapitán Radovan Sloboda

detský Fed Cup do 10 rokov

Sandra Borguľová, Katarína Christoferzen, Letícia Gajdošová, kapitán Lukáš Neuschl

zmiešané do 10 rokov - postup do vyššej súťaže

Leon Sloboda, Maroš Medveď, Sandra Borguľová, Katarína Christoferzen, Jakub Olšiak, Letícia Gajdošová, Michal Cimerman, kapitán Lukáš Neuschl

zmiešané do 8 rokov A - 3. miesto v súťaži

Samuel Takáč, Alexandra Leitlová, kapitán Lukáš Neuschl

zmiešané do 8 rokov B

Dávid Ondrášik, Nela Machalová, Simona Raffajová, kapitán Nicole Ternuščáková

Search

Najbiižšie podujatia

23 mar 2019;
08:00AM - 11:00PM
Mladšie žiačky turnaj C
23 mar 2019;
08:00AM - 11:00PM
Mladšie žiačky turnaj C
23 mar 2019;
08:00AM - 11:00PM
Mladšie žiačky turnaj C
11 máj 2019;
08:00AM - 05:00PM
Majstrovstvá regiónu dorastenky
11 máj 2019;
08:00AM - 05:00PM
Majstrovstvá regiónu dorastenky

Sponzori a reklamní partneri

Rigos

Rady, tipy, otázky

22. január 2018
22. január 2018
22. január 2018
20. január 2018
©2019 Tvorba a správa webu ◄ Radovan Sloboda, 0903 701 296 ► & JoomShaper

Search