Videogaléria

Previous Next

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

V sobotu 7.3.2020 sa uskutočnil záverečný kvalifikačný turnaj detí do 10 rokov v rámci série BABOLAT TOUR 2020. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 30 mladých hráčov z celého Slovenska. Hlavnú časť súťaže ovládli chlapci, keď sa do semifinále prebojovali až štyria. Východniarské derby vyhral a celkovým víťazom sa stal po prvý krát Marcus Adam z TJ Sokol Prešov, ktorý vo finále zdolal Tomáša Maruščáka z TK Mladosť Košice. Na treťom mieste sa umistnil Filip Čierny z ŠK PEPAS Slovenská Ľupča a Erik Vrana z LTC Lieskovec.

Pavúka útechy zasa ovládli dievčatá, keď sa z víťazstva premiérovo radovala Bianka Rišianiová z TK Mladosť Košice, ktorá vo finále porazila "takmer" domácu Dominiku Pavlovičovú z TA E.Pavlík Banská Bystrica.

Na finálový MASTERS, ktorý sa uskutoční 4.4.2020 sa tak prebojovalo 14 najlepších hráčov + 2 dostanú voľnú kartu usporiadateľa.

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Turnaj MASTERS pre korona vírus ZRUŠENÝ !!!

 

Do Masters sa priamo kvalifikujú 14 hráči podľa súčtu bodov zo všetkých troch kvalifikačných turnajov plus dvaja hráči na voľnú kartu usporiadateľa.

Účasť na MASTERS je nevyhnutné potvrdiť e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.prípadne sms (0915 528 238) najneskôr do 18.9.2020 !!! V prípade nepotvrdenia účasti kvalifikovaných hráčov, dostanú pozvánku náhradníci podľa poradia.

MASTERS hrá 16 hráčov nasadených do 4 skupín podľa kvalifikačného poradia. Po odohraní skupín sa bude pokračovať vyraďovacím spôsobom o každé miesto.

Štartovné je 20€ vrátane obeda.

Prezentácia je v nedeľu 27.9.2020 do 8,30 hod. Kontaktný tel.: 0915 528 238

Previous Next

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

V dňoch 15. – 18.2.2020 sa v tenisovom klube a športovom centre BASELINE v Banskej Bystrici uskutočnili halové majstrovstvá SR dorastencov v tenise.

Vo dvojhre sa do finále prebojoval prvý nasadený Michal Novanský z OZ Slávia Trnava a Lukáš Pokorný z TK Love 4 Tennis. Z triumfu sa nakoniec zaslúžene tešil Pokorný, ktorý zvíťazil nad svojim súperom v pomere 6/4 a 6/4. Do semifinále sa dostali hráči Privara a Gálik.

Vo štvorhre sa súperiz finále dvojhry postavili spoločne páru Jakub Kaťuch a Radovan Michalík (obaja z TK Mladosť Košice). Novanský s Pokorným sa nakoniec radovali z víťazstva po výsledku 7/5 a 6/3.

Z domácich hráčov sa na šampionáte predstavili Matej Muranský a Maxim Novák, ktorý obaja vyhrali jedno kolo, ale v ďalšom kole už nestačili na vyššie nasadených súperov. Zápasy s lepšími hráčmi im dali skúsenosť a motiváciu do budúcnosti.

Search

Najbiižšie podujatia

Žiadne udalosti

Sponzori a reklamní partneri

Rady, tipy, otázky

22. január 2018
22. január 2018
22. január 2018
20. január 2018
©2023 Tvorba a správa webu ◄TC Baseline Banská Bystrica ►

Search